Scroll to top
© 2018, Karamıklar İnşaat Osmaniye İçin Türkiye İçin!
PAYLAŞ

Emeklerinizin ve hayallerinizin karşılığı Karamıklar'da!

Hayallerimizle, emeklerimizle çıktık yola ve hayalin, emeğin değerini çok iyi anladık. Her bir emeğinizin, hayalinizin karşılığını her gün değerlenen, dilerseniz geleceğinize yatırım yapabileceğiniz dilerseniz ailenizle ömür boyu huzur içinde oturabileceğiniz konutlarımızla sizlere sunuyoruz. Sizde Karamıklar’la geleceğinize değer katın!

Tanıtım Filmini İzle

E-Mail adresinizle kayıt olun fırsatları kaçırmayın!

Haber bültenimize kaydolarak yeni projelerden lansmana özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

*Haber bültenine kaydolmanız halinde mail gönderimine izin vermiş sayılırsınız!

Karamıklar İnşaat 2005 yılından itibaren resmi taahhüt işlerinin yanında bölgesinde kaliteli konut üretme ve bu açığı kapatma isteğiyle konut sektörüne adım atttık.

Bugün ismi konutta kalite ve güven ile birlikte anılan bir kurum halini almıştır.Kaliteli Yaşam Mekanları yaratmayı ilkesi haline getiren şirket, sağlıklı büyüme grafiği ile Osmaniye’de kalıcı, güven duyulan ve kaliteli bir marka olmuştur.

Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanıyoruz. Müşterilerimizin yuvasında ki huzur sahip olduğumuz en büyük kazançtır.

0

Apartmanlık Kentsel Dönüşüm

0

Mutlu Aile

0

Ekip Üyesi

0

Yeni Proje

Karamıklar, gittiği heryere bölgenin ve içinde bulunduğu çağın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak artı değer katıp inşa ettiği yapılarla ruhlarınızı yeryüzüne yansıtmayı hedefliyoruz.

Karamıklar yapı, yenilikçi bileşenleri, çağın gereksinimleri göz önünde bulundurarak inşa ettiği yapıları ve kendi alanlarında uzman ekibi sayesinde kendini doğru insanları doğru yapılarla buluşturmaya adamıştır.

İlkeli bir yapı güvenin temelidir!

İlkelerimiz

Şeffaflık

Karamıklar Yapı olarak yaptığımız her işte şeffaflık ilkesini benimsedik. Çünkü en büyük denetçilerimizin sizlerin olduğunuzun farkındayız.

Uzmanlık

Alanında uzman isimlerle çalışmak ilk tercihlerimiz arasındadır. Bunun nedeni inşaa ettiğimiz yapılarda teknik ya da beceriye sahip kişilerle işbirliği yapmak çıktığımız bu yolda sizlere olduğu kadar bizlere de artı değer katıyor.

Empati

Yaptığımız binaların her aşamasında kendimizi o binalarda oturacak kişilerin yerine koyar ve geleceği hayal ederiz.

İnovasyon

Çalıştığımız her alanda yeni fikirlere ve yeniliklere kapılarımız sonuna kadar açık.

Mükemmelliyetçilik

Mükemmelin en kolay bozulan olacağının farkındayız onun için çok ve verimli çalışmak vazgeçilmezimiz.

Güzel Ahlak

Karamıklar Yapının temel ve vazgeçilmez ilkesi. “Güzel Ahlak” tır. İş ve sosyal hayatta bu prensibi hayat standardı haline getirmek Karamıklar Yapı ailesinin her bireyi için vazgeçilmez ve temel unsurdur. Attığımız her adım, söylediğimiz her sözde işimize olan aşkımız ve sizlere duyduğumuz saygı, bizlere “Güzel Ahlak” ilkesini benimseten başlıca unsurlardır.

Sana özel fırsatlarla ev sahibi olmak için

Hemen Ara!

Karamıklar’ı arayarak sana özel fırsatları öğrenebilir ve avantajlı fiyatlarla geleceğine yatırım yapabilirsin.

mutlu bir geleceğe adım at!

Projelerimiz

Devam eden ve biten projelerimizi inceleyebilir, size özel sunacağımız avantajlı planlarla ev sahibi olabilirsiniz.

Aklına Takılan Her Sorunun Karamıklar'da Bir Cevabı Var!

Aklınıza takılan her soru ve her öneriniz bizim için çok önemli olduğunu bilmenizi isteriz. Bizimle formu doldurarak iletişime geçebilir, önerileriniz iletebilir ve aklınıza takılan her sorunun cevabını alabilirsiniz.